A legjobb rágó. Hosszantartó fahéjas íz.
Pillanatok alatt elfogyott, finom vaníliás íze volt.
A megrendelt mennyiséget – például 2 db 100 g-os gumicukrot – egy csomagban, közös zacskóba kimérve küldjük, hogy környezetbarát módon, kevesebb csomagolással érkezzen hozzád az édesség. 🍬🌍
A rendelésedet személyesen is átveheted nálunk, gyorsan és egyszerűen. Amint a csomagod elkészült, értesítést küldünk, és már jöhetsz is érte.Fontos: a személyes átvétel során csak bankkártyás fizetés lehetséges, készpénzt sajnos nem áll módunkban elfogadni.
☀️ Meleg időjárás ☀️Kérjük, rendeléskor vedd figyelembe, ha hőre érzékeny terméket választasz. Nem használunk hűtött szállítást, ezért a meleg miatt megolvadt vagy hőkárosodott termékeket nem tudjuk cserélni, visszatéríteni, és ezekért felelősséget sem tudunk vállalni.Csomagautomatás vagy csomagpontos átvétel helyett javasoljuk a házhozszállítást vagy a személyes átvételt üzletünkben.

A foci világbajnokság édességei nem csak nasik – ezek a meccs hangulatának részei. Ha együtt nézitek a meccset, vagy csak feldobnád a szüneteket, itt megtalálod a focis gumicukrokat, chipseket és rágcsákat, amik tényleg hozzátesznek az élményhez.
Milyen édességek illenek legjobban meccsnézéshez?
A legjobb választás a könnyen megosztható meccs alatti snackek, például chipsek vagy nagyobb gumicukor csomagok. Ezeket nem kell porciózni, mindenki tud belőle csipegetni.
Mi a különbség a sima gumicukor és a hámozható között?
A klasszikus gumicukrot csak megeszed, míg a hámozható (Peelerz) verzióknál van egy plusz lépés: szét tudod húzni rétegekre. Ez nem csak játékosabb, hanem kicsit más állagot is ad.
Érdemes tematikus focis édességet venni, vagy ugyanaz az íz?
Ízben sokszor hasonló, de a foci világbajnokság édességei inkább az élmény miatt erősek. Ha számít a hangulat (pl. társaság, közös meccsnézés), ezek sokkal jobban működnek.
A legjobb rágó. Hosszantartó fahéjas íz.
Nagyon finom
Pillanatok alatt elfogyott, finom vaníliás íze volt.
nagyon finom, roppanós
Szuper, hogy tudtam rendelni!
Elvileg új receptúra, de olyan az íze, mint a réginek.
Nagyon finom és jók a makrók ahhoz képest.
Olyan mint régen imádnivaló.
Jó ízű finom termék!
Meglepően finom, bár savanyú gumicukorral még nem találkoztam benne.
A vendégek direkt ezt rendelték, annyira ízletes! Gyors és pontos kiszállítàst kaptunk mellé, nagyon köszönjük!
[****]
👍
Finom!
Olyan finom mint régen volt
Nagyon finom a Crispy Rolls, és a töltött teknős is. Csak ajánlani tudom!!
A Fáma futárcég nem volt a legjobb választás.
Nagyon finom mindegyikíz
Nagyon jó csípős örülnék ha küldenének eggyet
Nagyon szeretem a savanyú cukorkákat, gumicukrot stb. de ezt a cukorkát egyszerűen imádom, nagyon finom! Örülök, hogy felfedeztem, biztosan fogok még rendelni!
Igen édes tejkaramella ízű és állagú édesség.
A legjobb rágó. Hosszantartó fahéjas íz.
Pillanatok alatt elfogyott, finom vaníliás íze volt.